Prepius
Олена Суліма
Олена Суліма

Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва

член ревізійної комісії Асоціації приватних виконавців України

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Олена Суліма має достатній досвід юридичної практики, загалом 15 років, який набула працюючи в Печерському районному суді міста Києва та правоохоронних органах, в оперативних підрозділах із протидії кримінальній корупції та хабарництву Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, зокрема Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю, Департаменті протидії злочинності у сфері економіки та Департаменті захисту економіки Національної поліції України. 

З грудня 2018 року є діючим приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва. Тож останні роки своєї професійної діяльності Олена присвятила виконанню рішень судів та інших органів, що відповідно до чинного законодавства  підлягають примусовому виконанню. 

Основним завданням за покликом душі та власними переконаннями вважає і завжди притримувалась принципу захисту приватних інтересів особи від неправомірних посягань з будь-якої сторони.

У своїй роботі Олена керується принципами професійної відповідальності, а також максимального застосування визначених законодавством важелів впливу задля швидкого та ефективного виконання рішень.

Загалом, досвід набутий в професії приватного виконавця в українських реаліях низької культури виконання боржниками своїх зобов’язань поряд із оперативною практикою викриття кримінальних правопорушень серед посадовців різних ланок державних органів, органів місцевого самоврядування та комерційних структур  розширили теоретичну підготовку Олени практичним застосуванням існуючих інструментів, передбачених чинним законодавством  та навчили швидкому та ефективному реагуванню в складних неоднозначних ситуаціях.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ


  • Національний транспортний університет – спеціаліст в галузі права