Prepius
Михайло Корольов
Михайло Корольов

Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Свій перший професійний досвід отримав працюючи в інформаційно-аналітичному відділі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за сумісництвом очолював посаду заступника президента з юридичних питань Громадської організації «Фонд сприяння «Вільна Європа».

Подальша кар’єра пов’язана з переходом на державну службу на посаді помічника-консультанта народного депутата України.

З 2013р. по 2018р. працював в органах Державної виконавчої служби України починаючи з посади державного виконавця та здобувши кваліфікаційні навички досяг посади керівника районного відділу державної виконавчої служби в м.Києві.

На початку запровадження інституту приватного виконавця приймав активну участь у розробці нормативно-правових актів та розуміючи, що майбутнє професії саме за приватними виконавцями, успішно склав іспит та розпочав діяльність.

В своїй роботі керуються принципами верховенства права, обов’язковості виконання рішень, справедливості, неупередженості та об’єктивності.

Швидко та ефективно вживає заходи примусового виконання для задоволенню інтересів сторін виконавчого провадження.

Крім цього, за наявності об’єктивної можливості швидкого досягнення порозуміння між сторонами застосовує заходи, які відповідають міжнародно-визнаним етичним засадам медіації, а також основним принципам етики приватного виконавця.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Здобув вищу освіту в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі.

Навчався на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю міжнародне право.