Prepius
Ігор Щербаков
Ігор Щербаков

Приватний виконавець

виконавчого округу м. Києва

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ


Ігор Щербаков має високий рівень знань з різних галузей права. На сам перед - в сфері ефективного виконання судових рішень та  рішень інших органів.

Має досвід якісної, аргументованої підготовки юридичних документів з правовою позицією, повної досудової підготовки справ, представництва в судах різних інстанцій, органах державної влади та місцевого самоврядування. Вільно володіє нормативною базою.

Консультує клієнтів з різних правових питань.  З 2012 і по даний час надає безкоштовну правову допомогу для інвалідів війни, які отримали поранення чи контузію під час участі в бойових діях.

Багато років основним напрямком діяльності Ігоря, було повернення дебіторських заборгованостей, юридичний супровід повернення лізингової та кредитної техніки (легкових автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки) від боржника до лізингодавця.

Ігор Щербаков має активну життєву позицію,  постійно підвищує свій професійний рівень.  Приймає участь в процесі реформування України, законодавчих ініціативах. Так у червні 2017 року, в рамках реформування системи виконання судових рішень, успішно склав іспит та одним з перших отримав посвідчення приватного виконавця.  Відтоді є діючим приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ


  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка - Магістр права