Prepius

Юридичні вузи зможуть навчати приватних виконавців

Змінами до Порядку допуску до професії приватного виконавця від 27.11.2017 року передбачено розширення кількості навчальних закладів, які проводять навчальні курси з отримання знань в сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає «Юридична газета».

Якщо зараз навчальні курси для приватних виконавців проводить тільки Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, то в майбутньому проводити такі курси зможуть і інші навчальні заклади.

За його словами, вузи, які відповідають встановленим вимогам, можуть подавати до Мін'юсту заяви про включення їх до переліку установ, які проводять навчання кандидатів в приватні виконавці.

Заклад, який має намір проводити курси, на кожен календарний рік готує навчальний план проведення курсів. План складається з навчальних програм і містить конкретний зміст навчальної дисципліни, послідовність, організаційні форми її вивчення, їх обсяг і викладачів, які будуть залучені до проведення вивчення дисципліни, - зазначив Сергій Шкляр.

При цьому курси проводяться на принципах доступності, поєднання теорії та практики, диференціації та системності та відповідно до переліку обов'язкових питань, за якими проводиться навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, визначених структурним підрозділом Міністерства та розміщених на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

Термін проведення курсів становить не менше одного календарного місяця.