Prepius

Ради вітати Олену Суліму у нашій команді

Компанія Препіус рада повідомити про приєднання  до плідної співпраці з нами ще одного приватного виконавця виконавчого округу м.Києва – Суліми Олени Олександрівни.

Олена Суліма має достатній досвід юридичної практики, загалом 12 років, який набула працюючи в Печерському районному суді міста Києва та правоохоронних органах, в оперативних підрозділах із протидії кримінальній корупції та хабарництву Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

Зокрема, останні роки своєї професійної діяльності Олена присвятила боротьбі з організованою злочинністю в сфері хабарництва, перебуваючи на посадах старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю, Департаменті протидії злочинності у сфері економіки та Департаменті захисту економіки Національної поліції України, де отримала високий рівень навичок, що стали в пригоді сьогоднішній професії приватного виконавця.

Основним завданням за посадовими інструкціями, за покликом душі та власними переконаннями вважає і завжди притримувалась принципу захисту приватних інтересів особи від неправомірних посягань з будь-якої сторони.

Оперативна практика викриття кримінальних правопорушень серед посадовців різних ланок державних органів, органів місцевого самоврядування та комерційних структур розширила теоретичну підготовку Олени практичним застосуванням визначених законодавством важелів впливу та навчила швидкому та ефективному реагуванню в складних неоднозначних ситуаціях.


Деталі за посиланням