Prepius
Сергій Крайчинський
Сергій Крайчинський

Приватний виконавець виконавчого округу м. Києва

Член Ради приватних виконавців виконавчого округу м. Києва

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Більш ніж 20 років свого життя Сергій Крайчинський присвятив  роботі у державних установах.  Професійно-правове мислення, що базується на виключно високій нормативній культурі, вираженій у непохитній переконаності у непорушності букви і духу закону, а також  такі риси характеру, як порядність, відповідальність та впевненість, завжди були запорукою успіху у професійній діяльності Сергія.

Розпочавши свою кар'єру у 1997 році з посади судового виконавця Зарічненського районного суду Рівненської області, надалі до 2017 року обіймав посади головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві, виконуючого обов'язки начальника відділу державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві, заступника директора департаменту – начальника відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України Міністерства юстиції України.

Сергій має високий рівень знань в галузі права, вільно орієнтується у законодавчій базі, працює з документами із застосуванням сучасних автоматизованих систем.  Завдяки своєму досвіду вміє адаптуватися до будь яких соціально-психологічних умов, здобув налагоджені та конструктивні відносини та взаємодію з різними установами, підприємствами та громадянами.

 У червні 2017 року, в рамках реформування системи виконання судових рішень, успішно склав іспит та одним з перших отримав посвідчення приватного виконавця.  Відтоді є діючим приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва, обіймає посаду Голови Ради приватних виконавців міста Києва.

 Окрім безпосередньої діяльності приватного виконавця, Сергій Крайчинський активно займається  громадською діяльністю, приймає участь у розробці, формуванні та затвердженні нормативно-правової бази, фундаменту, правової основи з питань діяльності приватних виконавців.

Досягнення

За результатами діяльності було доведення до фактичного стягнення богато справ проти великих газових трейдерів та інших неплатників. 

Загалом за результатами неповного року роботи відсоток фактичного виконання значно перевищив подібний середній показник в державній виконавчій службі. 

Що наглядно демонструє, що реформа системи виконання рішень в поєднанні зпрофесійними виконавцями, зарекомендувала себе як своєрідний важіль для стратегічної зміни всього правового простору України. 


Відтепер мета про те, що виконання судових рішень в України незворотне, як ніколи близько.


ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Національна академія України імені Ярослава Мудрого – Магістр права


Помічники

1. Куркострига Валерія